BEAUJOLAIS
2018

Już 15 listopada (czwartek) zapraszamy wszystkich smakoszy na Święto Młodego Wina. Jest to świetna okazja do spędzenia czasu ze znajomymi oraz skosztowania pierwszego wina z tegorocznych zbiorów.
Rezerwuj

Andrzejki
w Pazibrodzie

Każdego roku, późną jesienią Pazibroda organizuje wspaniałą imprezę. Świetną okazją jest magiczna andrzejkowa noc. Zapraszamy do świetnej zabawy! Poprowadzi ją D.J., a obsługa zadba o niepowtarzalną atmosferę.
Więcej

Sylwester
2018

Pazibroda kusząc smakami staropolskiej kuchni zaprasza do wspólnego powitania Nowego Roku z płonącym ogniskiem w tle, pokazem fajerwerków i z kieliszkiem wina musującego. Muzyka – D.J. Zabawę zaczynamy o godzinie 19.00
Więcej

Spotkania opłatkowe
w Pazibrodzie

Weszliśmy w okres przedświątecznego planowania. Pazibroda zorganizuje wspaniałą, tradycyjną Wigilię. Menu dostosujemy do indywidualnych potrzeb. Jedno natomiast jest niezmienne - wspaniała atmosfera i profesjonalna obsługa.
Rezerwuj

Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2018.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search