Walentynkowy
Weekend

Od 14 do 16 lutego Pazibroda świętuje Walentynki. Wszystkich Zakochanych i nie tylko zapraszamy na pyszną walentynkową kolację. Nasz Zespół zatroszczy o się o niezwykle romantyczną atmosferę. Również w Pokojach Hotelowych czeka na pary niespodzianka.
Rezerwuj

Tłusty
Czwartek

20 lutego Pazibroda zaprasza wszystkich fanów tradycyjnych polskich swojskich pączków w progi Gospody. Jak co roku nasza kuchnia przygotuje najlepsze w okolicy pączki z konfiturą wiśniową i faworki. Przyjmujemy również zamówienia na wynos. Życzymy smacznego!
Zamów

Weekend
Kobiet

W dniach od 6 do 8 marca zapraszamy do uczczenia dnia kobiet wspaniałym obiadem czy kolacją. Zespół Pazibrody zatroszczy się o wyjątkowe, smaczne dania i wspaniałą atmosferę. Na każdą Panią odwiedzającą w tych dniach progi Pazibrody będzie czekał upominek.
Rezerwuj

Zamówienia
Świąteczne

Od 1 marca do 5 kwietnia będzie można składać zamówienia na najwyższej jakości tradycyjne potrawy polskiego stołu wielkanocnego. Formularz zamówień wkrótce będzie dostępny.

Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2020.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search