Urlop
z Pazibrodą

Wszystkich fanów bliskości natury i aktywnego wypoczynku zapraszamy do spędzenia urlopu z Pazibrodą. Okolica obfituje w piękne miejsca, szlaki spacerowe i rowerowe. Klimatyzowane, komfotowe pokoje, położone w cichym miejscu z dala od ulcy czekają.
Więcej

Grilluj
z Pazibrodą

Sezon grillowy czas zacząć! Pazibroda zaprasza do organizacji przyjęć grillowych. Dla fanów BBQ udostępniamy osobna wiatę grillwą z własnym nagłośnieniem, wielkiego grilla, na którym jednorazowo przygotujemy dania dla wszystckich gości oraz miejsce na ognisko.
Rezerwuj

Grzybobranie
z Pazibrodą

Czas na grzyby, na jagody, na poziomki!!! Wszystkich amatorów zbierania grzybów i jagód zapraszamy do Pazibrody na weekendy. Okoliczne lasy to istny róg obfitości. Po godzinach w lesie będzie można smacznie najeść sie do syta w Gospodzie oraz odpocząć w naszych przytulnych pokojach i zregenerować siły na kolejny dzień.
Rezerwuj

Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2019.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search