Teraz Polska!

Drodzy Goście.

Dziękujemy wszystkim, którzy doceniali i wciąż doceniają nasz wkład w zachowanie polskiej tradycji gastronomicznej, naszego dziedzictwa, które w czasie wszechobecnej globalizacji musi walczyć o utrzymanie się na powierzchni. Dziękujemy za odwzajemnienie naszej nieustającej miłości do staropolskiej chłopskiej kuchni.
Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nie zamierzamy spoczywać na laurach, czy choćby cieszyć się z tego co mamy. Będziemy wciąż podnosić nasze standardy, wciąż szukać i pielęgnować to, co w naszej historii najlepsze - wspaniały smak i nadzwyczajną prostotę serwowanych dań, mających swoje korzenie w historii naszego regionu.

DZIĘKUJEMY!
Zespół Pazibrody

Karnawał
z Pazibrodą

Nowy Rok za nami. Karnawał w pełni - czas imprez firmowych, domówek. Nie masz czasu czy pomysłu na menu. Przygotujemy i dostarczymy na czas najpyszniejsze dania w okolicy w przepięknej oprawie. Dzięki Pazibrodzie możesz mieć pewność, że na jedzenie Goście narzekac nie będą.

Zapraszamy do składania zamówień korzystając z poniższego formularza (prosimy o pobranie go na dysk przed wypełnieniem).
Formularz zamówienia

Weekend
z Babcią i Dziadkiem

W Karnawale swoje świeto mają nasi kochani Babcie i Dziadkowie. 

Od 21 do 23 stycznia Pazibroda będzie świętować razem ze swoimi Gośćmi. Nie będzie lepszego prezentu niż zabranie Dziadków na pyszny, swojski obiad lub kolację i spędzenie z nimi czasu w Gospodzie. Nasz Zespół zatroszczy się o wyśmienite dania i wyjątkową atmosferę.

Zapraszamy do rezerwacji spolika.
Rezerwacja

Walentynki
z Pazibrodą

Od 12 do 14 lutego Pazibroda wypełni się po brzegi miłością.
Zapraszamy na romantyczne kolacje przy świecach. W tych dniach Pazibroda zaserwuje specjalne, romantyczne menu. Już teraz zachęcamy do rezerwacji stolika.
Zespół Pazibrody dołoży wszelkich starań, by czas spedzony tego dnia w naszych progach był niezapomniany.

Może w tym roku będziemy świadkami oświadczyn?
Rezerwacja

Ostatki
z Pazibrodą

W sobotę 26 lutego Pazibroda hucznie zakończy Karnawał.

Zabawę rozpoczniemy o 19.00. O oprawe muzyczną zadba DJ a nasz Zespół zatroszczy się o pyszną kuchnię i fantastyczną obsługę.
Już teraz zachęcamy do rezerwacji stoka.

Opłata rezerwacyjna -35zł/osoba.
Alkohol, napoje i dania zgodnie z kartą.
Rezerwacja

Z przyjemnością informujemy, że 9 czerwca 2020 roku Gospoda Pazibroda otrzymała Polskie Godło Promocyjne za usługi gastronomiczne. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie, potwierdzenie tego, że wysiłek włożony w propagowanie tradycyjnej, staropolskiej kuchni chłopskiej nie poszedł na marne i został doceniony.
Z wyróżnieniem tym, spada też na cały nasz Zespół obowiazek zachowania bezwzglednej wierności wyznawanym do tej pory wartościom i smakom. Zapewniamy, że w progach Gospody Pazibroda zawsze odnajdą Państwo ten sam, wspaniały smak mazowieckiej tradycji.
Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2020.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search