Teraz Polska!

Drodzy Goście.

Dziękujemy wszystkim, którzy doceniali i wciąż doceniają nasz wkład w zachowanie polskiej tradycji gastronomicznej, naszego dziedzictwa, które w czasie wszechobecnej globalizacji musi walczyć o utrzymanie się na powierzchni. Dziękujemy za odwzajemnienie naszej nieustającej miłości do staropolskiej chłopskiej kuchni.
Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nie zamierzamy spoczywać na laurach, czy choćby cieszyć się z tego co mamy. Będziemy wciąż podnosić nasze standardy, wciąż szukać i pielęgnować to, co w naszej historii najlepsze - wspaniały smak i nadzwyczajną prostotę serwowanych dań, mających swoje korzenie w historii naszego regionu.

DZIĘKUJEMY!
Zespół Pazibrody

Rodzinna Wielkanoc
z Pazibrodą

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Państwa ofertę cateringu świątecznego na wyroby, potrawy i wypieki na wielkanocny stół.
Poniżej znajdziecie Państwo formularz zamówienia.
Złóż zamówienie

Dzień Kobiet
w Pazibrodzie

08-10.03.2024 Weekend Kobiet
Drogie Panie! Specjalnie dla Was przygotujemy wyjątkowe menu.
8.03.2024 w piątek czas w Pazibrodowych progach umili koncert sakosfonowy.
Przyjmujemy rezerwację stolików.
Rezerwacje stolików

Świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny
w Pazibrodzie

23.03.2024 (sobota) Palenie Marzanny. Staropolskim zwyczajem ok. godz. 15:00 wspólnie pożegnajmy zimę i przywitajmy wiosnę przy ognisku. Dla każdego z uczestników rozgrzewająca herbata z malinami.
Kontakt

Wspólne malowanie pisanek
w Pazibrodzie

24.03.2024 (niedziela) Wspólne malowanie pisanek.
Zapraszamy Dzieci i Rodziców do wspaniałej zabawy. Materiały do tworzenia kolorowych pisanek zapewnia Pazibroda.

Kontakt

Z przyjemnością informujemy, że 9 czerwca 2020 roku Gospoda Pazibroda otrzymała Polskie Godło Promocyjne za usługi gastronomiczne. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie, potwierdzenie tego, że wysiłek włożony w propagowanie tradycyjnej, staropolskiej kuchni chłopskiej nie poszedł na marne i został doceniony.
Z wyróżnieniem tym, spada też na cały nasz Zespół obowiazek zachowania bezwzglednej wierności wyznawanym do tej pory wartościom i smakom. Zapewniamy, że w progach Gospody Pazibroda zawsze odnajdą Państwo ten sam, wspaniały smak mazowieckiej tradycji.
Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2020.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search