Teraz Polska!

Drodzy Goście.

Dziękujemy wszystkim, którzy doceniali i wciąż doceniają nasz wkład w zachowanie polskiej tradycji gastronomicznej, naszego dziedzictwa, które w czasie wszechobecnej globalizacji musi walczyć o utrzymanie się na powierzchni. Dziękujemy za odwzajemnienie naszej nieustającej miłości do staropolskiej chłopskiej kuchni.
Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nie zamierzamy spoczywać na laurach, czy choćby cieszyć się z tego co mamy. Będziemy wciąż podnosić nasze standardy, wciąż szukać i pielęgnować to, co w naszej historii najlepsze - wspaniały smak i nadzwyczajną prostotę serwowanych dań, mających swoje korzenie w historii naszego regionu.

DZIĘKUJEMY!
Zespół Pazibrody

Rodzinne Święta
z Pazibrodą

Wchodzimy w okres, w którym wszyscy zaczynają już powoli myśleć o świątecznych prezentach, planują Wigilię, być może już Sylwestra.
Zapraszamy do składania zamówień na potrawy wygilijne i rodzinne obiady. Oddajemy do Państwa dyspozycji jeden formularz, na którym kluczowe znaczenie będzie miała data odbioru zamówienia. Zamówienia przyjmujemy do 15.12 (środa)

Przypominamy również, że przed uzupełnieniem należy pobrać Formularz na swój dysk i dopiero uzupełnić.
Formularz zamówienia

Spotkania Opłatkowe
z Pazibrodą

Listpad minie niczym z bicza strzelił. Przyjdzie grudzień i ból głowy - trzeba będzie myśleć nad terminem, miejscem i menu firmowych spotkań opłatkowych.
Pazibroda z przyjemnością zorganizuje dla Państwa pyszną Wigilię, a gdy wskutek możliwich obostrzeń nie będzie ona mogła odbyć się w naszym lokalu, zamienimy ją na catering, który dostarczymy na czas pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczególów.
Kontakt

Kosze Prezentowe
Pazibrody

A co z prezentem dla partnerów biznesowych, przyjaciół?
Pazibroda jak co roku przygotuje niezawodny, sprawdzony podarunek wypełniony pysznościami własnego wyrobu. Jak co roku oferujemmy wersję ze standardowym wypełnieniem koszyka (chleb żytni, szynka, kiełbasa, smalec, Piwo Kosicowe, Cytrynówka, ciasteczka) i kosze skomponowane według indywidualnych potrzeb.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.
Kontakt

Z przyjemnością informujemy, że 9 czerwca 2020 roku Gospoda Pazibroda otrzymała Polskie Godło Promocyjne za usługi gastronomiczne. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie, potwierdzenie tego, że wysiłek włożony w propagowanie tradycyjnej, staropolskiej kuchni chłopskiej nie poszedł na marne i został doceniony.
Z wyróżnieniem tym, spada też na cały nasz Zespół obowiazek zachowania bezwzglednej wierności wyznawanym do tej pory wartościom i smakom. Zapewniamy, że w progach Gospody Pazibroda zawsze odnajdą Państwo ten sam, wspaniały smak mazowieckiej tradycji.
Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2020.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search