Majówka
z Pazibrodą

Majówka przed nami! Pazibroda zaprasza do spedzenia tego czasu w uroczym zakątku Mazowsza - cichym, spokojnym miejscu gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, zregenerować siły i odetchnąć świeżym powietrzem.
Więcej

Dzień
Rodziny

15 maja (wtorek) - Dzień Rodziny.
Pazibroda zaprasza do uczczenia tego wyjątkowego dnia rodzinnym obiadem. Na dzieci czeka świetnie wyposażony plac zabaw z trampoliną, akcesoria do gry w badmintona i inne ciekawe atrakcje.
Rezerwuj

Dzień
Matki

26 maja (sobota) - piękne święto, o którym nie można zapomnieć. Tego dnia zabierz swoją Mamę na wspaniały obiad lub kolację do Gospody.
Poza wspaniałą atmosferą Pazibroda przygotuje też dla każdej Mamy niespodziankę!
Rezerwuj

Grillowanie
z Pazibrodą

Otwieramy seozn grillowy! Pomożemy zorganizować niezapomniane przyjęcia na świeżym powietrzu czy osobnej wiacie grillowej z własnym nagłośnieniem - Grill czy ognisko ze swojskimi kiełbaskami - samodzielnie czy z pomocą Szefa kuchni.
Więcej

Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2018.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017
©2018 Gospoda Pazibroda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search