Teraz Polska!

Drodzy Goście.

Dziękujemy wszystkim, którzy doceniali i wciąż doceniają nasz wkład w zachowanie polskiej tradycji gastronomicznej, naszego dziedzictwa, które w czasie wszechobecnej globalizacji musi walczyć o utrzymanie się na powierzchni. Dziękujemy za odwzajemnienie naszej nieustającej miłości do staropolskiej chłopskiej kuchni.
Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nie zamierzamy spoczywać na laurach, czy choćby cieszyć się z tego co mamy. Będziemy wciąż podnosić nasze standardy, wciąż szukać i pielęgnować to, co w naszej historii najlepsze - wspaniały smak i nadzwyczajną prostotę serwowanych dań, mających swoje korzenie w historii naszego regionu.

DZIĘKUJEMY!
Zespół Pazibrody

Andrzejki
w Pazibrodzie

W sobotę 25 listopada 2023r. w godzinach 19:00-3:00 odbędzie się Potańcówka Andrzejkowa w Pazibrodzie.
O oprawę muzyczną zadba DJ wodzirej Paweł Sarnowski.
Opłata rezerwacyjna 60zł/os.
Konsumpcja, napoje i alkohol z karty.

Kontakt

Zamówienia świąteczne
z Pazibrodą

Pazibroda jak co roku wychodzi na przeciw potrzebom swoich zabieganych Gości i przygotowuje tradycyjne, polskie potrawy, których nie może zabraknąć na świątecznym stole. Zapraszamy do składania zamówień na potrawy wigilijne i świąteczne.
Zamówienia przyjmujemy do dnia 17 grudnia 2023r.
Zamówienia świąteczne

Wigilie firmowe
w Pazibrodzie

Grudzień to idealny czas aby zaplanować w Pazibrodowym zaciszu firmowe spotkania opłatkowe.
Zespół Pazibrody zadba o znakomite potrawy, wypieki świąteczne oraz niezapomnianą atmosferę.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt

Upominki świąteczne
z Pazibrodą

Święta za pasem. Powoli zaczynamy zastanawiać się nad prezentami dla najbliższych. Pazibroda jak co roku wychodzi naprzeciw i proponuje torby i kosze upominkowe pełne tradycyjnych przysmaków oraz kupony podarnukowe na kwotę 50, 100, 200 zł.
Wystarczy zadzwonić i zamówić.
Kontakt

Z przyjemnością informujemy, że 9 czerwca 2020 roku Gospoda Pazibroda otrzymała Polskie Godło Promocyjne za usługi gastronomiczne. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie, potwierdzenie tego, że wysiłek włożony w propagowanie tradycyjnej, staropolskiej kuchni chłopskiej nie poszedł na marne i został doceniony.
Z wyróżnieniem tym, spada też na cały nasz Zespół obowiazek zachowania bezwzglednej wierności wyznawanym do tej pory wartościom i smakom. Zapewniamy, że w progach Gospody Pazibroda zawsze odnajdą Państwo ten sam, wspaniały smak mazowieckiej tradycji.
Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2020.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search