Teraz Polska!

Drodzy Goście.

Dziękujemy wszystkim, którzy doceniali i wciąż doceniają nasz wkład w zachowanie polskiej tradycji gastronomicznej, naszego dziedzictwa, które w czasie wszechobecnej globalizacji musi walczyć o utrzymanie się na powierzchni. Dziękujemy za odwzajemnienie naszej nieustającej miłości do staropolskiej chłopskiej kuchni.
Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nie zamierzamy spoczywać na laurach, czy choćby cieszyć się z tego co mamy. Będziemy wciąż podnosić nasze standardy, wciąż szukać i pielęgnować to, co w naszej historii najlepsze - wspaniały smak i nadzwyczajną prostotę serwowanych dań, mających swoje korzenie w historii naszego regionu.

DZIĘKUJEMY!
Zespół Pazibrody

Weekend z Babcią
i Dziadkiem
w Pazibrodzie

W weekend 21-22.01.2023 pokażmy naszym Najbliższym, że są dla nas bardzo ważni. Pyszna kolacja i czas spędzony razem w progach Gospody będą świetnym prezentem. 
w celu zarezerwowania stolika prosimy o kontakt.
Kontakt

Walentynki
w Pazibrodzie

11-12.02.2023r. Wszystkich Zakochanych i nie tylko zapraszamy na pyszną walentynkową kolację. Nasz zespół zatroszczy się o niezwykle romantyczną atmosferę.
14.02.2023r. kolacje walentynkowe - muzyka na żywo.
W celu rezerwacji stolika prosimy o kontakt.
Kontakt

Potańcówka karnawałowa
w Pazibrodzie

Imprezę karnawołową 18.02.2023 (sobota) od godziny 19 do białego rana poprowadzi DJ OLKEY.
Opłata rezerwacyjna 50 zł/os, konsumpcja, napoje i alkohol z karty.
Więcej informacji w restauracji i u obsługi.
Kontakt

Minigolf
w Pazibrodzie

Pazibroda zachęca do korzystania z najnowszej atrakcji - pola do Minigolfa - świetniej rozrywki na powietrzu dla dzieci i dorosłych.
Pazibroda zapewnia też niezbędny sprzęt.
Rezerwacja nie jest wymagana.
Więcej informacji udzielą nasi Pracownicy.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt

Z przyjemnością informujemy, że 9 czerwca 2020 roku Gospoda Pazibroda otrzymała Polskie Godło Promocyjne za usługi gastronomiczne. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie, potwierdzenie tego, że wysiłek włożony w propagowanie tradycyjnej, staropolskiej kuchni chłopskiej nie poszedł na marne i został doceniony.
Z wyróżnieniem tym, spada też na cały nasz Zespół obowiazek zachowania bezwzglednej wierności wyznawanym do tej pory wartościom i smakom. Zapewniamy, że w progach Gospody Pazibroda zawsze odnajdą Państwo ten sam, wspaniały smak mazowieckiej tradycji.
Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2020.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search