Grillowanie
z Pazibrodą

Otwieramy sezon grillowy! Pomożemy zorganizować niezapomniane przyjęcia na świeżym powietrzu czy osobnej wiacie grillowej z własnym nagłośnieniem - Grill czy ognisko ze swojskimi kiełbaskami - samodzielnie czy z pomocą Szefa kuchni.
Więcej

Grzybobranie
z Pazibrodą

Pazibroda zaprasza wszystkich amatorów zbierania owoców runa leśnego. Grzyby, jagody czekają! Okoliczne lasy to istny róg obfitości.
Po udanym grzybobraniu zapraszamy na pyszny obiad!
Więcej

Urlop
z Pazibrodą

Spragnieni ciszy, bliskości natury i aktywnego wypoczynku na łonie polskiej wsi u Pazibrody znajdą wszystko czego potrzenbują - przytulne pokoje w wysokim standardzie, akcesoria do różnych sportów i pyszną kuchnię slow food.
Więcej

Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2018.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search