Teraz Polska!

Drodzy Goście.

Dziękujemy wszystkim, którzy doceniali i wciąż doceniają nasz wkład w zachowanie polskiej tradycji gastronomicznej, naszego dziedzictwa, które w czasie wszechobecnej globalizacji musi walczyć o utrzymanie się na powierzchni. Dziękujemy za odwzajemnienie naszej nieustającej miłości do staropolskiej chłopskiej kuchni.
Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nie zamierzamy spoczywać na laurach, czy choćby cieszyć się z tego co mamy. Będziemy wciąż podnosić nasze standardy, wciąż szukać i pielęgnować to, co w naszej historii najlepsze - wspaniały smak i nadzwyczajną prostotę serwowanych dań, mających swoje korzenie w historii naszego regionu.

DZIĘKUJEMY!
Zespół Pazibrody

Dzień Kobiet
z Pazibriodą

Zrobiło sie ciepło, przyleciały żurawie, trel ptaków niesie się po okolicy. To znak, że idzie Wiosna, a z nią Dzień Kobiet. W dniach od 5 do 8 marca Pazibroda wesprze męską część swoich Gości w przygotowaniu pysznej niespodzianki dla Pań. Dodatkowo, zgodnie z tradycją dla każdej z Pań przygotuje niespodziankę.
Życzymy szczęścia wszystkim Paniom!
Formularz zamówienia

Rodzinne obiady
z Pazibriodą

Rodzinny obiad, romantyczna kolacja? Zatroszczymy sie wyjątkowy smak i aromat. Wystarczy zamówić. Zachęcamy również do obserwowania nas na Facebooku gdzie na bieżąco informujemy o sezonowych nowościach w menu i zestawach obiadowych w najlepszych cenach.
Życzymy smacznego!
Formularz zamówienia

Zamówienia
Wielkanocne

W powietrzu czuć już Wiosnę. Wszystko budzi się do życia. To czas by zacząć myśleć o Świętach Wielkiej Nocy. Pazibroda nie zawiedzie również w tym roku. Zapraszamy do składania zamówień na pyszne, przygotowane w tradycyjny sposób potrawy wielkanocne. Zamówienia przyjmujemy do 28 marca.
Świętujmy ze smakiem!
Formularz wielkanocny

Z przyjemnością informujemy, że 9 czerwca 2020 roku Gospoda Pazibroda otrzymała Polskie Godło Promocyjne za usługi gastronomiczne. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie, potwierdzenie tego, że wysiłek włożony w propagowanie tradycyjnej, staropolskiej kuchni chłopskiej nie poszedł na marne i został doceniony.
Z wyróżnieniem tym, spada też na cały nasz Zespół obowiazek zachowania bezwzglednej wierności wyznawanym do tej pory wartościom i smakom. Zapewniamy, że w progach Gospody Pazibroda zawsze odnajdą Państwo ten sam, wspaniały smak mazowieckiej tradycji.
Z przyjemnością informujemy, że Gospoda Pazibroda po raz kolejny znalazła się w najnowszej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Goult&Millau 2020.
Przypominamy, że rekomendację otrzymują restauracje i hotele, które zdobyły co najmniej 10 punktów w ocenie niezależnych krytyków kulinarnych. Obecność Pazibrody w tej publikacji świadczy o światowym poziomie serwowanych potraw, obsługi kelnerskiej oraz wspaniałej atmosferze panującej w lokalu. Wyróżnienie to stanowi wyzwanie dla Zespołu Pazibrody i zobowiązanie nie tylko do utrzymania obecnego poziomu, ale do sięgania jeszcze wyżej.
Dziękujemy naszym Gościom za cenne uwagi i spostrzeżenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy aż tak wiele.
Zespół Pazibrody.

Galeria Pazibroda

Idealny wypoczynek i świetna kuchnia w pięknej okolicy.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search