Wesele z Pazibrodą

Planujecie ślub ale znudziły się Wam wielkie wesela w bajkowych, do złudzenia przypominających zamkowe salach? Szukacie czegoś tradycyjnego i niesztampowego?

Zapraszamy do Pazibrody! Do stylizowanych sal zbudowanych na bazie chłopskiej chaty i utrzymanych w jej klimacie, gdzie w komfortowych warunkach może się bawić do 120 osób! Do miejsca, gdzie Wasza opinia i uwagi będą liczyły się najbardziej, a obsługa restauracji dopilnuje, by z tego dnia pozostały Wam jedynie wspaniałe wspomnienia.


Duża Sala Myśliwska (bankietowa) ) z piękną, bieloną ścianą z kamienia, której centralnym punktem jest duży kominek, stylowymi żyrandolami może sama w sobie stanowić aranżację dla różnego rodzaju imprez okolicznościowych lub być bazą pod ograniczoną jedynie wyobraźnią dekorację.


Sala barowa (dawniej chłopska chałupa) to rustykalny wystrój, którego najważniejszym punktem jest stuletni piec kaflowy i kaflowa kuchnia. Nie ma nic piękniejszego dla wielbicieli przaśnych, wiejskich potańcówek.


Udany melanż tradycji z nowoczesnością wnosi przeszklona sala tarasowa z widokiem na zadbany, piękny o każdej porze roku ogród z tarasem i placem zabaw. Również tu rządzi wystrój wiejskiej chaty z przełomu XIX i XX wieku. Każdą z tych sal możemy wyposażyć w tradycyjne stoły prostokątne lub eleganckie okrągłe.


Równie ważna co miejsce jest kuchnia. Gospoda Pazibroda to gwarancja tradycyjnej chłopskiej kuchni w najlepszym wydaniu, po raz kolejny wyróżnionej przez krytyków prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault&Millau. Kuchnia Pazibrody to gwarancja najlepszych potraw z wyłącznie lokalnych produktów. Ich dobór do weselnego Menu należy do przyszłych Nowożeńców.

Gospoda Pazibroda to nie tylko Restauracja. To także 14 komfortowych, klimatyzowanych pokoi hotelowych w wysokim standardzie, w których Nowożeńcy czy Goście weselni będą mogli odpocząć po udanej zabawie.

Jeżeli marzy się Wam impreza nietypowa, ale w otoczeniu tradycji i okoliczności mazowieckiej wsi - ZAPRASZAMY!
Z przyjemnoscią zorganizumemy też kolecje rocznicowe czy chrzciny.

Szybki kontakt

restauracja@gospoda-pazibroda.pl
Telefon: 29 71 71 720 lub 29 71 42 732
Telefon kom. 509 851 801
fax: 29 71 42 734

CHRZANOWO 2
06-200 MAKÓW MAZ.

Aktualności

20 styczeń 2017
18 styczeń 2017
10 styczeń 2017

Search